Anonimo, XIX sec.

Music Gallery

Acquerello su carta
cm. 32x26
In basso a centro, ad inchiostro: "Music Gallery at Hadzor House - Worcestershire/ seat of W. Howard Galton".
€ 350,00 / 550,00
Stima